Richard en vele andere staan voor u klaar
De Mark COLDSTREAM met adiabatische koeling is gebaseerd op het verdampen van leidingwater. De warmte die hiervoor benodigd is wordt onttrokken aan de buitenlucht.
De verse buitenlucht stroomt door de met water bevochtigde cellulose filters. Door de verdamping van het leidingwater wordt de luchttemperatuur verlaagd op een natuurlijke en milieuvriendelijke wijze.
Het principe is gebaseerd op het ventilerend koelen met zeer lage operationele kosten voor een gunstige aanschafprijs. Het systeem is bijzonder geschikt voor het koelen en ventileren van grote industriële ruimtes.
De techniek is betrouwbaar, veilig, eenvoudig en nagenoeg onderhoudsvrij. Er zijn geen jaarlijkse keuringen noodzakelijk en door de eenvoudige techniek is het systeem goedkoop qua onderhoud. Tevens is het systeem legionella-proof.
De Mark COLDSTREAM is toepasbaar in o.a.: werkplaatsen, garages, lashallen, sporthallen, bakkerijen en evenementenhallen.
Verkoper binnendienst Michiel geeft antwoord op uw vraag